הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
הצעות שותפים

לשווק הצעות שותפים כמו מקצוענים

הדרך הטובה ביותר ללימוד איך לשווק הצעות שותפים היא ללמוד מאדם שכבר ביצע זאת לפניכם וגם הגיע לתוצאות! למעשה ללמוד את הפרקטיקה ולא רק את התאוריה. כך תוכלו גם "להעתיק" ולא זאת לא מילה גסה, את השלבים שאותו אדם ביצע ואת אופן הפעולה שלו וכך להתחיל להניע את עצמכם כמה צעדים קדימה!

בחיפוש מהיר באינטרנט רשמתי את צמד המילים – "איך לעשות דיאטה מהירה". האתר הראשון שעלה לי בתוצאת חיפוש הוא – .co.il תפריט דיאטה.

אתר עם תוכנית שותפים

זה הוא אתר אשר משתמש בתוכנית שותפים! הבעלים פשוט פתח אתר אינטרנט שבו הוא מסביר על דיאטות ושיטות כאלו ואחרות שדרכן ניתן להרזות ובנוסף הוא שם באנר שנקרא – " יעוץ תזונתי "ותחתיו ניתן למלא שם , טלפון וכתובת אימייל! בשנייה שאדם נכנס לאתר וממלא שם את הפרטים אנחנו בעצם מקבלים

CPM – קליק פייר מייל! פשוט וקל!

בנוסף אם תמשיכו לגלוש באתר תראו שישנה פרסומת בצד שבמידה ולוחצים עליה מגיעים ישירות לאתר שמציע רכישה של מוצרים שעוזרים להרזיה!

אז מה יש לנו כאן בעצם?

CPS - אחוז ממכירה. קליק פייר מכירה!

על כל אדם שלוחץ על הפרסומת ומבצע רכישה של המוצרים באתר שאליו הוא הגיע, הבעלים של האתר יתוגמל באחוזים מהמכירה!

כמו שעשיתי עם האתר הזה ניתן לעשות עם עוד הרבה אתרים אחרים ולראות את הדרך עבודה שלהם ואת הנושאים שעליהם הם רושמים וכיצד הם מציגים את הדברים.

בנוסף, ניתן גם להיכנס ליוטיוב להשתמש בסרטוני שמופיעים שם.קחו בחשבון שכל אלו הם חומרי לימוד שאתם מחפשים ומוציאים בעצמכם וצריכים להבין בעצמכם את המשמעויות שעומדות מאחורי הדברים. כמובן שהדרך הנכונה והטובה ביותר ללמוד היא על ידי רכישת קורס אינטרנטי מזורז, כי כך בעצם אתם יכולים לשבת בבית בנוח וללמוד את החומר וביחד עם הווידאו לבצע את הפעולות ולבנות את הרשת שלכם שתכניס לכם כסף!

לסיכום..

האינטרנט מפוצץ בחומרי לימוד ואתם צריכים לחפור ולהוציא וללמוד מכל דבר שבו אתם נתקלים, זה מסביבנו כל הזמן. אנחנו רק צריכים להיות מוכנים לפתוח את העייניים ולפתוח את הראש ולהתחיל לספוג את הדברים. וכן תהיו מוכנים להוציא כסף, זה חלק בלתי נמנע מתהליך הלמידה ואני לא מדבר רק על רכישת קורס במידת הצורך אלא הוצאת כסף על תחזוקת אתר וקידום האתר וללמוד כיצד לקדם את האתר. אך מה שטוב בהשקעה מהסוג הזה, שזו השקעה חוזרת. ברגע שתשקיעו בלימודים ותשקיעו בעצמכם אתם גם תצליחו להגיע לתוצאות מרשימות וכך תכסו את כל ההוצאות שלכם ותתחילו לייצר רווחים וליצור לעצמכם את הדרך שלכם לחופש ועצמאות כלכלית!