הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
הצעת אפיליאט

איך לבחור הצעת אפיליאט בלי להתלבט שעות

בחירת המוצר (הצעת אפיליאט) או המותג שאותו אנו רוצים לפרסם הוא הליך נורא חשוב. מכיוון שהוא יקבע את ההצלחה שלכם בהמשך ואת ההשקעה שלכם בקידום שלו.

כאשר אנו נגשים לחלונית המפרסמים ואין אנחנו רק רוצים לבחור כבר מוצר ולפתוח עליו אתר אינטרנט או בלוג או דף ולהתחיל לכתוב ואין זהו בטוח כולם יקנו את זה! זה לא ככה...כאשר אנו נגשים לבחור מוצר, אנחנו צריכים לדעת שזה מוצר שאנו אוהבים, שזהו מוצר שאנחנו משתמשים בו כיום או השתמשנו בעבר, שזהו בעצם מוצר שאנחנו מכירים ולא צריכים ללמוד אותו מחדש.

כאשר אנחנו בוחרים מוצר אסור לנו להסתנוור מגובהה התגמולים ולהתחיל להאמין שאם התגמול כאן גבוהה אז זה מוצר מטורף שבטוח יימכר..

לא. אם אני אדם, שאוהב טיולים, ואוהב גם לרשום בבלוג האישי הפרטי שלי, ויש לי חיבה עזה להקמת אתרים ואיך ללמד אנשים אחרים לעשות את זה. באיזה מוצר אבחר? איך אני אקדם את זה? והאם זה באמת ישתלם לי?אני אקדם חופשות בחו"ל ופשוט אדביק את המודעה בבלוג הפרטי שלי, שבו אני מספר על טיולים ברחבי העולם?או שאני אכין דף נחיתה יפה שאומר בוא ללמוד להקים אתרים בקלות ובכך אקדם מוצר לבניית אתרים. כמה הכנסה אקבל על כל אחת מהנישות האלו? ועל מה אקבל הכנסה? על קליקים? על רכישה? על הרשמה?

אם ניקח מקרה שאומר שהפרסום של חופשות בחו"ל מתגמל אותי רק על רכישה. ואני יודע בוודאות שאנשים שנמצאים אצלי בבלוג לוחצים על המודעה אבל איך אני מבטיח לעצמי שאנשים ילחצו על המודעה וגם יכנסו לרכוש כרטיס טיסה?

ונגיד שהבניית אתרים מתגמל אותי רק על אנשים שנרשים והשאירו פרטיים מלאים. אז בעצם כאן אני לא צריך יותר מידי, הדף נחיתה יכול להספיק. ולפי איך שזה נראה עדיף לי באופן אישי להשקיע יותר בדף נחיתה ולפרסם את הבניית אתרים מאשר את החופשות בחו"ל..

אני מאמין שבהתחלה רובכם תגיעו למסקנה שהצגתי עכשיו, שעדיף ללכת על הבטוח שזה למעשה בניית האתרים, מאשר ללכת על הלא בטוח שזה החופשות בחו"ל. אך אם אני אעשה את זה אחרת? זה יכול להיות אפשרי שאצליח לפרסם את שניהם? אם אתחיל לכתוב בבלוג שלי על הטיולים ברחבי העולם ועל עד כמה המחיר ששילמתי היה משתלם בתמורה למה שקבלתי ושמהיום אני טס רק עם החברה הזאת, ואז גם אתן לינק שמוביל לאתר של החופשות בחו"ל. ובנוסף אתחיל לכתוב על איך ניתן לטייל בעולם ולהרוויח כסף תוך כדי! ושבכדי לעשות את זה אתה רק צריך אתר אינטרנט! והופ.. גם לכאן נכנס קישור שמוביל לאתר של בניית האתרים. ברגע שמצאתי את המכנה המשותף ביניהם, שהוא למעשה כסף...

כי אם אתה מטייל בעולם זה עולה לך כסף אז אתה צריך לדעת איך לייצר עוד ממנו ואם יש לך אפשרות לשלם מחירים מצוינים על טיסות ומלונות וגם לחסוך עוד טיפה כסף שלא כמו במקומות אחרים אז למה לא בעצם?

לסיכום...

כפי שראיתם ישנם מספר דברים שצריך לקחת בחשבון ואף אחד מהם לא קשור לכמה כסף אני מכניס מהמודעה, אלא לאיך אני הולך לפרסם את המודעה ואיך אני גורם לאנשים להיכנס אליה!

אתם הולכים למצוא את עצמכם תקועים ולא יודעים מה לעשות, כאן אתם חייבים להפעיל אצלכם את חוש היצירתיות שלכם! וגם אם עכשיו התיישבתם ליד המחשב והחלטתם שהיום אתם בונים את הכול ולפתע נתקעתם...אז הכול בסדר, תעזבו את זה כרגע, לכו תשתו בירה ויסקי מה שעושה לכם טוב. תחשבו על הדברים ועל איך ניתן להתגבר על המכשול שניצב בפניכם ומה יהיה עדיף לכם לעשות ורק אז תחזרו לעבוד.

תזכרו שאתם הבוס של עצמכם בעניין הזה וזה מה שיפה! אין אף אחד שיכול לעצור אתכם!