הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
רשת שותפים

3 שאלות סופר חשובות שצריך לשאול כשבוחרים רשת שותפים

מה הרשת שותפים מציעה לי בתמורה לכך שאפרסם דרכם?
אז עם מי אנחנו הולכים לעבוד?
האם יש רשת שותפים אחת שעדיפה על אחרת?
והאם יש רשתות עם עבר מפוקפק?
איך אני הולך לקבל תשלום, העברה בנקאית? פייפל? צק? מזומן?
כל כמה זמן אני מקבל תשלום?
איך אני יכול להיות בטוח במאת האחוזים שישלמו לי?

כל אלו הם שאלות נכונות ושאלות שצריכות להישאל כשבוחרים רשת שותפים, כמו שלא נרכוש רכב מבלי שנבדוק אותו על כל צדדיו ובנוסף נבדוק עוד רכבים במקביל. אותו הדבר עם תוכנית שותפים, לא נכנס ישר ונשקיע את כל כוחנו ברשת השותפים הראשונה שנתקל בה. יש לעשות סקר שוק לפני כן ולראות את ההטבות והמגרעות שיש בכל רשת ורשת. ורק לאחר מכן ניתן יהיה להחליט עם איזו רשת אנו רוצים לעבוד ואיזו רשת נתפסת כהכי אמינה בעינינו.

אז איך נתחיל?  כאן תוכלו להיחשף לעשרה רשתות שותפים שנמצאות ברשת מעל 6 שנים.

רק מהידיעה הזו נוכל להסיק שהם עובדים כמו שצריך ושיש להם הכנסות, אחרת הם היו נסגרים..זכרו החברה משלמת לרשת השותפים ולמפרסם רק לאחר שבוצעה מכירה! בנוסף, פתחו גוגל ותערכו חיפוש למילים – תוכנית שותפים אוו רשת שותפים. התוצאות שיופיעו לכם בעמוד הראשון הם הרשתות והתוכניות שמשלמות הכי הרבה לגוגל על פרסום וגם הרשתות והתוכניות שיש בהם הכי הרבה תעבורה של אנשים.

שני המסקנות האלו מובילות אותן להבנה ששוב כסף לא חסר ושיש מספר רב של אנשים שמחפשים וגולשים באתרים האלו, אחרת הם לא היו מופיעים בעמוד הראשון. בכל אחת מן הרשתות תוכלו למצוא נסח של – "שאלות תשובות"ועמודת צור קשר. בחלקן יש גם פורום, שם תוכלו להעלות שאלה ולקבל תשובה ישירות מאנשים כמוכם.

תערכו חיפוש של שם החברה בגוגל, אולי תעלה בפניכם כתבה שחושפת משהו שלא נתקלתם בו באתר. בזמן ביקורכם באתרים של רשתות השותפים, תראו מה הן בדיוק מציעות? ישנן כאלו שישלמו לכן על כך שצרפתם אנשים לרשת השותפים (בנוסף לפרסום )וישנן כאלו שלא..ישנן כאלו שימשכו אנשים שיצטרפו אליהן בעזרת מבצעים והנחות והטבות וישנן רשתות שמציעות שיטת תשלום אחידה לכל הפרסומים שלהם. חלקן מפרסמות רק משכנתאות וביטוחים והלוואות בזמן שאחרות מפרסמות גם אופנה לימודים ברים ומסעדות.ב

דקו את נושא התשלום, איך החברה מעבירה לכם את התגמול שלכם בעבור הרכישות וההרשמות שבוצעו דרכיכם, האם זה בהעברה בנקאית או שזה בפייפל. האם נדרש להוציא להם חשבונית חודשית בכל פעם שאתם דורשים תשלום? כל כמה זמן אתם יכולים לבקש תשלום? ישנן רשתות שיתנו לכם את האפשרות למשוך את התגמולים שלכם ברגע שעברתם סכום מסוים של כסף וישנן כאלו שישחררו לכן את התמלוגים פעם בחודש או פעם בשבועיים.

האם יש לי ערבות ובטחון ממשי לכך שהחברה תשלם לי? ברוב רשתות השותפים לפני תחילת העבודה והצטרפות באופן רשמי בתור מפרסם אתם תקבלו חוזה אשר מפרט את זכויותיכם ואת זכויות החברה ומה מותר להן לעשות. תעברו על החוזה ותראו אם צצה לכם שאלה בנוגע לאחד מהסעיפים. במידה וכן תצרו קשר טלפוני או במייל עם החברה ותעלו בפניהם את השאלה.

הצטרפתם לחברת שותפים ולא העבירו אליכם חוזה? צרו עימם קשר ובקשו לראות חוזה העסקה או ערבות כל שהיא לכך שתגמל את המגיע לך. עדיין לא בטוחים ומעט חוששים? פשוט בצעו תיעוד של פעולותיכם. זה אומר לעשות צילום מסך בכל פעם שלקחתם קמפיין פרסומי חדש ( שיכלול בתוכו תאריך , שם הקמפיין, שם החברה, ושם רשת השותפים , כמובן גם את שמכם )וכמובן בצעו גם תיעוד בכל פעם שחשבונכם ברשת השותפים זוכה בכסף בעקבות הצלחתכם עם הקמפיין. אם יתעוררו בעיות, תוכלו להציג זאת בפניהם, מזה הם כבר לא יוכלו להתחמק. באופן אישי, מעולם לא נתקלתי בבעיות תשלום עם רשתות שותפים.

לסיכום

​ראינו שיש מספר רב של חברות ושכל אחת מהן מציעה תגמול שונה מהאחרת ובנוסף כל אחת מהן מפרסמת משהו שונה. רק לאחר שתעשו מחקר מעמיק ותשוו בין הרשתות השונות, תוכלו להגיע למסקנה נקייה ומוחלטת על איזו חברה ללכת ואיזו חברה הכי אמינה והכי משתלמת לעבודה. בנוסף, קחו בחשבון את שיטת הפרסום שעליה אתם מתכננים. זה אומר שאם אתם בונים על הקפצת מודעות באפליקציות, אז יכול להיות שכבר מראש תצטרכו לסנן מספר רשתות שותפים שלא מציעים את האפשרות הזו.

אותו הדבר לגבי דף נחיתה, אתר אינטרנט, דיוור במייל ודף פייסבוק. ישנה רשת שותפים שמאפשרת פרסום בכל האפיקים הנ"ל וישנן רשתות שאוסרות פרסום בחלק מן האפיקים האלו. לכן יש לקחת זאת בחשבון בזמן שאתם סורקים את האינטרנט בחיפוש אחר רשת שותפים ומוצר שאליו אתם מתחברים.