הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
הכנסה פסיבית באינטרנט

דרך להכנסה פאסיבית וקבועה עוברת דרך מעקב אחרי ביצועים

מי מאתנו לא היה רוצה להשקיע פעם אחת וליהנות מהתוצאות לכל החיים? אני מאמין שכולנו. וכן יש דבר כזה זה נקרא הכנסה פאסיבית, אך נכון לרגע אנחנו עדיין לא שם.

בכדי שנגיע למצב שבו אנו נהנים מהכנסות קבועות ללא צורך בתחזוקה יומית אנו חייבים לבצע בדיקות שבועיות על המהלכים שלנו ועל דרך ההתקדמות שלנו.

מעקב אחרי ביצועים הוא תהליך שאנו חייבים לבצע באופן יום יומי בכדי שנוכל לדעת היכן אנו עומדים כרגע לעומת היום שחלף. למה זה טוב בעצם וכיצד זה עוזר? זוכרים שדיברנו במאמר הקודם על כך שלפעמים אנו נמצא את עצמנו עומדים בפני מצב שבו הכול בנוי כמו שצריך אך עדיין אין תוצאות? או שהתוצאות אינן מרשימות כפי שציפינו.

כאן נכנס בעצם המעקב אחר ביצועים. ברגע שנבדוק את הביצועים שלנו באופן יומי נוכל לדעת מתי השעות החמות שבהן צריך לפרסם ומי בדיוק קהל היעד שלנו?

כמה אנשים נכנסים לפוסטים שלנו?

כמה אנשים הופכים מסתם אדם שלחץ על קישור ללקוח שרכש מוצר?

היכן אנו מקבלים יותר זרימה של אנשים?

מעקב אחר ביצועים בא להראות לנו היכן אנו עומדים והיכן אנו צריכים לשפר. במידה ואני רואה שכמות הכניסות הגדולה ביותר במהלך היום מתרכזת בשעה 19:00 בערב, אז אני יודע שהשעה 19:00 בערב היא שעה טובה להעלאת פוסט או לקריאה לפעולה. דוגמא נוספת –החלטתי להשתמש בפרסום ממומן גם בגוגל וגם בפייסבוק והנתונים מראים לי שמפייסבוק קבלתי 100 כניסות לעומת גוגל שמהם קבלתי 5 כניסות. כאן אני מבין שאני צריך להפסיק להשקיע בגוגל ולהשקיע יותר בפרסום בפייסבוק ובפילוח קהל היעד שאליו זה מיועד!

או אפשרות אחרת היא לבדוק את צורת הפרסום בגוגל, יכול להיות שמשהו שם לא יושב נכון ולכן המודעה אינה מגיעה אל האנשים הרלוונטיים.

דוגמא אחרת היא שהחלטתי ללכת עם מוצר ופתחתי לו אתר ויש בו תעבורה רבה של אנשים אך מעטים מהם הופכים ללקוחות ורוכשים את המוצר. כנראה שהמסר לא הועבר נכון או שהוא לא מזמין מספיק. לכן אשנה את מה שנדרש ואבדוק את התוצאות בעוד כמה ימים.

לסיכום..

על ידי ביצוע מעקב אחר תוצאות אנו יכולים להשיג את המידע האמין והטוב ביותר שיש עבור קידום המוצר שלנו. ברגע שאנו יודעים מי קהל היעד ומה הפעולות שהוא עושה, נוכל גם לדעת כיצד לשפר זאת ולבדוק שוב את התוצאות לאחר מספר ובכך לקבל פרספקטיבה על ההתנהגות הגולש וכיצד אוכל למקסם את החוויה שלו ועל ידי כך ליצור לעצמי יותר ויותר מכירות. כמובן שאם לא בדקתם במשך יום יומיים כלום לא קרה, אך קחו בחשבון שאתר שלא מתוחזק באופן רציף ולא עובר מעקב על ידי הבעלים שלו, לא יצליח לפרוץ קדימה ולהגיע אל התוצאות שאותם הוא אמור להשיג.