הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
בדיקת כדאיות הצעת שותפים

הצעת שותפים: איך לבדוק כדאיות ולוודא שהיא תכניס כסף לכיס שלך במהירות

כאשר אנו מקבלים הצעת שותפים, באופן טבעי אנו נסתכל דבר ראשון על המחיר ועל כמה אנחנו הולכים לשלם על התענוג הזה. אך הרבה מן הפעמים אנו יכולים גם לטעות ולרכוש דבר מה שאנו לא באמת זקוקים לו או שהוא אפילו יכול רק להזיק ולעקב אותנו.

בכל הצעה שבה תתקלו, תעצרו ותחשבו. האם זה באמת מה שאני צריך? האם זה באמת משתלם לי? האם זה מה שיקדם אותי? האם זה מה שאני רוצה?

במאמרים הקודמים עברנו על הדברים שאותם צריך לבדוק לפני שאנו מחליטים על המוצר שאותו אנו מפרסמים. כעת אנו צריכים לדעת האם המוצר באמת משתלם לנו מבחנה כלכלית. גם אם זה המוצר שאליו אנו הכי מתחברים ואנחנו יודעים שאותו אנחנו נקדם בצורה הטובה ביותר אבל התגמול שלו לעומת ההוצאה שנדרשת מכם אינו משתלם ואינו כדאי עבורכם אז תעזבו אותו כרגע. או שתמצאו דרך אחרת לקדם אותו בצורה כזו שתדרוש מכם כמה שפחות משאבים.

אחרי הכול הנוסחה לבדיקת הצעת שותפים היא נורא פשוטה. גובהה הכנסה – גובהה הוצאה = רווח אישי.

במידה והתוצאה יוצאת מינוס, העסקה כמובן אינה כדאית עבורכם. במידה ותוצאה יוצאת – 0 , זה אומר שההכנסות וההוצאות שלכם הם באותו הגובה. לכן יש לעשות כאן שינוי ולנסות לצמצם בהוצאות או לבדוק אפשרות להגדלת ההכנסות. במידה והדבר לא אפשרי והדרך היחידה שלכם לקדם את המוצר היא להשאיר את ההוצאות באותו הגובה שבו הם נמצאות כרגע. תוכלו לעשות חישוב קדימה ולראות אם בהמשך משהו הולך להשתנות. אך אם גם בטווח הארוך אינכם הולכים לראות רווח, אז עזבו את זה ועברו למוצר אחר.                        כמובן שהתוצאה האידיאלית והרצויה היא שגובהה ההכנסות יעלה על גובהה ההוצאות ובכך תיצרו לעצמכם רווח, זו גם המשמעות של עסקה כדאית.

לסיכום..

לאחר שלקחתם את כל הנתונים שזה אומר, על מה אתם בדיוק מקבלים תשלום ומה גובהה התשלום.             ובדקתם מה הוא גובהה ההוצאות הנדרש בכדי להגיע לתוצאה שאליה אתם שואפים.                                           לצורך העניין – 1000 מבקרים, יש לעשות את החישוב הפשוט של האם ההוצאה גבוהה מההכנסה או הפך.

במידה והתוצאה היא לא מה שציפתם ובכל זאת זה המוצר שאותו אתם רוצים לקדם, תערכו חיפוש ברשת ותמצאו אנשים אחרים שמקדמים את אותו המוצר, תפנו אליהם ותשאלו אותם מה הם עשו שונה מכם. ואיך אתם יכולים לעלות ולהשתפר!