הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
כסף באינטרנט

7 דרכים לעשות כסף באינטרנט מהמחשב האישי

המאה ה – 21 .. לכל מאה היה יש את התיאור שלה, המאה הקודמת הייתה מאה של אנשים עובדים, של שכירים ואנשים רגילים ופשוטים שלא בהכרח מחפשים יותר מידי בחיים...

במאה שלנו הכול השתנה. מאז שהמחשב האישי והאינטרנט פרצו לכל בית בעולם נוצר עולם חדש לגמרי, עולם שלא היה קיים לפני. כיום אני יכול לשבת בישראל בבית שלי במיטה ולבצע מכירה לאדם שנמצא בניו זילנד שהיא הקצה השני של העולם. כמות העסקים גדלה באופן משמעותי ברגע שהאינטרנט פרץ לתודעה וכך גם כמות העצמאיים והמיליונרים החדשים שנולדו לפתע בעקבות האינטרנט.

כל מי שיש לו מחשב בבית, יושב על מכרה זהב.

1

לעשות כסף עם תוכנית שותפים

כמו שראיתם עד עכשיו הכסף הגדול באינטרנט נמצא בתוכניות שותפים ואם אתם באמת רציניים בעניין אתם תתפתחו מעבר לעבודה אל מול רשתות שותפים ותעבדו אל מול חברות אשר מציעות תוכניות שותפים באופן פרטי (כן גם התגמול גדול יותר )

2

להרוויח כסף עם מכירות ב- eBay

כיום אייבי ואמזון מחזיקים את רוב המכירות המוחלט באינטרנט, מיליוני מוצרים נמכרים בשני האתרים האלה בכל יום על ידי עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם, אז למה שאתם לא תעשו מזה גם כסף?

יש 2 דרכים עיקריות לעשות כסף דרך אייבי.

הראשונה היא – להעלות מוצרים שלכם מהבית ולמכור אותם

והשנייה והמועדפת עלי היא – לעשות דרופשיפינג מאמזון לאייבי.

מה זה אומר ? מצאתם מוצר באמזון שעולה יחסית זול? מגניב תעלו אותו מחדש לאייבי במחיר גבוהה יותר וקבלו את ההפרש!

3

עבודה מהבית - XPLACE

אתר ישראלי אשר מקשר בין פרילנסרים לבין עסקים. מה זה אומר? יש לכם ידע או יכולת מיוחדת שאותה אתם רוצים להציע לעסקים?זה המקום לעשות את זה ורוב העבודות שניתנות שם ניתן לעשות ישירות מהבית.

4

כסף קל באינטרנט - ערוץ יוטיוב

אני לא יודע כמה מכם שמעו על הסכום המטורף שהשיר גנגם סטייל עשה ב – 24 שעות הראשונות שהוא עלה לאוויר... לאלו מכם שלא שמעו תנו לי לסבן את אוזניכם...5 מיליון דולר!!! ב -24 שעות!

חברים, ערוצים ביוטיוב הופך להיות דבר נורא מוכר ושגרתי בחיינו, אז אם אתם חושבים שיש לכם את זה ואתם יכולים להציג תוכן איכותי בפני הקהל של יוטיוב, פשוט פתחו ערוץ ותתחילו לעלות לשם סרטונים!

5

להרוויח כסף באינטרנט ללא ידע טכני - מכירת תמונות

כמה פעמים יוצא לכם להוציא את הפלאפון מהכיס ולצלם תמונה? של עצמכם של החברים של המשפחה או של נוף מטורף! למה שלא תעשו מזה כסף?

אתר - istockphoto מציע לכם להעלות אליו את התמונות שלכם ולקבל תשלום בכל פעם שנעשה בהן שימוש!

6

יצירת כסף באינטרנט - ביקורת אתרים

​אנחנו כל הזמן באינטרנט, בין אם דרך המחשב או דרך הסמארטפון, כל הזמן כל היום גולשים באתרים ברחבי הרשת.. ויש גם אתרים שיש לנו דעה מסוימת עליהם, אז למה בעצם שלא נקבל כסף על הדעה הזו?  אתר - usertesting מציע לכם להיכנס לאתרים ולתת עליהם ביקורות, על כל ביקורת שהעלאתם תקבלו 10 דולר! בואנה זה אחלה כסף...

7

לשחק ולהשיג כסף מהאינטרנט - משחקים ברשת

​כן כן קראתם נכון, לא רק שיש אתרים שמוכנים לשלם לכם עבור הדעה שלכם, ישנם גם אתרים שמוכנים לשלם לכם בעבור זה שתשחקו במשחקים באינטרנט!  אתר - moola מציע מגוון משחקים ואפילו נותן לכם סכום כסף התחלתי שאותו תוכלו לנסות ולהכפיל על ידי זה שתתמודדו אל מול שחקנים אחרים באתר! מטורף!

לסיכום

כמו שראיתם כסף באינטרנט לא חסר ואפילו קיים בשפע.

כמובן שמלבד הדברים שהוזכרו כאן ישנם עוד אתרים רבים שיהיו מוכנים להציע לכם תשלום עבור שרות כזה או אחר.

בכל אחד מהאתרים שהוצעו יש ללמוד קודם את שיטת העבודה ורק לאחר מכן להתחיל ולרוץ. 

באף אחד מן האתרים אל תצפו לראות אלפי דולרים זורמים אליכם מהיום הראשון, מכיוון שזה לא עובד ככה בשום מקום, בשביל אלפי דולרים זורמים צריך ללמוד להבין ולהשקיע.