הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
תוכנית שותפים

תוכנית שותפים – מה זה? הייחוד הגדול שיאפשר לך להרוויח כסף באינטרנט

בעולם הפרסום והמכירה הדבר החשוב ביותר הוא כמות החשיפות והרכישות שאתה מקבל בתמורה לסכום הכסף שהוצאת על פרסום שנודע להביא לך לקוחות אשר ירכשו את המוצרים.

הפרסום הרגיל שאנו מכירים הוא למעשה – שלטי חוצות ענקיים, פרסומות בטלוויזיה, פרסומות ברדיו וכן הלאה והלאה...אותן חברות אשר משתמשות בשיטות פרסום אלו, מציאות מיליונים שקלים על פרסום בזמן שאין להם שום הבטחה ממשית שזה עובד.

כאשר לקוח נכנס לחנות קאסטרו לרכוש בגדים, החברה לא יודעת אם הלקוח הגיע בעקבות הפרסום המסיבי שלהם או סתם כי הוא אהב את הפרסומת של גל גדות אז החליט לתת לזה צ'אנס או שחבר בכלל המליץ לו להגיע.

אז נכון... אומנם זה עובד. אך זה גם מעלה המון שאלות בדרך והמון לקוחות שלבסוף לא קונים. כאשר לקוח נכנס לחנות הוא לא בהכרח ירכוש מוצר, יכול להיות שנכנס כי הוא קיבל שטיפת מוח מכל הפרסומים שהוא ראה סביבו אז בשנייה שהוא ראה קאסטרו הוא נכנס לחנות אך לבסוף לא אהב כלום.

בנוסף בשיטה הישנה, אותה חברה מפרסמת אינה יודעת איזה אפיק פרסום בדיוק גרם ללקוחות שלה להגיע לחנות. האם הם הגיעו בעקבות שלטי הענק באיילון?או שהם הגיעו בגלל הפרסומת בטלוויזיה? או שזה קרה בכלל בעקבות פרסומת בפייסבוק? קשה נורא להשים את האצבע על איזה אפיק פרסום עובד ולכן אותן חברות נאלצות להמשיך להוציא מיליוני שקלים בכל שנה על פרסום נרחב, בתקווה שגם השנה הם יקבלו תוצאות טובות ואפילו טובות יותר.

תוכנית שותפים באה למעשה לעשות כאן סדר. חברה אשר מעוניינת בפרסום דרך תוכנית שותפים, תשלם על הפרסום אך ורק כאשר תתבצע רכישה או פעולה שנקבעה מראש! על ידי מהלך זה אותה חברה למעשה משלמת אך ורק על תוצאות ולא על פרסום מיותר וחוסכת לעצמה המון כסף. כך החברה גם יכולה לדעת איזה אפיק הביא לה יותר תוצאות והיכן היא צריכה להשקיע יותר והיכן להשקיע פחות.

לסיכום

מהלך כזה יכול להציל חברה מפשיטת רגל, עקב תשלום מופרז על פרסום שלא עובד. ואנחנו בתור המפרסמים, יכולים להרוויח המון כסף ולייצר לעצמנו הכנסה נוספת על ידי כך שנזהה את המוצר או החברה שאליה אנחנו מתחברים ונהפוך להיות המפרסמים שלה.

כך בכל פעם שלקוח הגיע למוצרי החברה דרכינו, אנחנו למעשה נקבל עמלה. הדבר היפה כאן הוא שאנחנו לא צריכים להתעסק עם הלקוחות פנים מול פנים וגם לא בטלפון, הקשר היחיד שלנו עם הלקוחות הוא אתר האינטרנט שאנו מנהלים או הדף שאנחנו מקדמים. ברגע שהבסיס מוכן ויציב והדבר התחיל לרוץ, זה לא עוצר ורק הולך וגדל!