הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
לא להתיאש בשיווק שותפים

הסוד הגדול של כל אחד שהצליח בשיווק שותפים

הייאוש הוא האויב הגדול ביותר של האדם. לא פעם ולא פעמיים ההצלחה חמקה מידיו של האדם שמתעסק בשיווק שותפים מכיוון שהתייאש באמצע והחליט להפסיק באמצע התהליך.

אתם תמצאו את עצמכם יושבים פעמים רבות מול המחשב ולא מבינים למה זה לא עובד? למה אחרי כל ההשקעה שלי אני עדיין לא רואה תוצאות? ועשיתם הכול כמו שצריך! השקעתם, שילמתם, בניתם רשימה ממש כפי שרשום במדריך! וכלום..

אל ייאוש, יכול להיות שזהו עניין זמני ורק עכשיו אנשים התחילו לקבל את הרעיון של המוצר שאותו אתם מקדמים, אם תפרשו עכשיו באמצע מה אתם בעצם תראו להם? שכנראה המוצר לא טוב, כנראה שהוא לא היה שווה רכישה מהתחלה, הרי אתם בעצמכם פרשתם! אז טוב שהם לא קנו אותו!

מלבד זאת ההצלחה שמורה לאלו שמתמידים ולא מתייאשים! וזה מזכיר לי סיפור מדהים שנתקלתי בו בספר " חשוב והתעשר " של נפוליאון היל.

כל מי שעוסק בשיווק שותפים יודע:
לא להתייאש – רומא לא נבנתה ביום אחד!

היה אדם שערך חישובים ומחקרים רבים ולבסוף הגיע למסקנה שבנקודה ספציפית בין ההרים, שם נמצא מאגר עצום של זהב! מכיוון שהוא לא היה בן למשפחה עשירה הוא נאלץ לקחת הלוואות בכדי לרכוש את השטח ולרכוש כלים לביצוע החפירה. וכך באמת היה, הבחור הגיע למקום והתחיל במלאכה, במשך שבועות רבים הוא חפר והצליח להוציא מן האדמה כמות גדולה של זהב! כמובן שהוא היה מאושר וידע שהוא בדרך הנכונה! בכסף שקיבל על הזהב הוא השתמש בכדי לרכוש מכונות גדולות יותר בכדי שיוכל להגיע עמוק יותר ולהוציא עוד זהב!

הוא המשיך לחפור, עברו להם מספר שבועות והאדם ראה שאין כלום...לא משנה כמה הוא חופר, אין עוד זהב... שום דבר הכול נעלם..הייאוש אחז אותו והוא הסיק שכנראה הזהב שהוא מצא היה הזהב היחידי באותה הנקודה. מכיוון שעדיין היה חייב כסף למשפחה ולמכרים הוא החליט לפרוש ולמכור את המכונות וכל הכלים, האדם שרכש ממנו את המכונות שילם לו ביד יפה ושלח אותו לדרכו. ואז נעמד אותו האדם בעל המכונות מעל הבור החפור והחליט להמשיך את העבודה. במהרה הוא מצא שם כמויות מטורפות של זהב! שאם בפעם הקודמת האדם הראשון מילא משאית אחת של זהב הרי שעכשיו יש 100 משאיות של זהב!!! מסתבר שהוא התייאש כמה מטרים מהעורק הראשי...ועל ידי כך הפסיד את כל העושר שפשוט ישב שם והמתין...

לסיכום..

גם אם המצב קשה וזה נראה שאין, זה לא עובד! אין פה כסף! אל תתייאשו! יכול להיות שאתם כמה מטרים משם ופשוט חסרה לכם פעולה מסוימת שתוביל אתכם לעבר האושר שמחכה לכם! לכן במקרה שבאמת הקמתם את הכול ועשיתם הכול כמו שצריך ואתם רואים שדבר לא זז..אל תתביישו לפנות לאדם אחר אשר מתעסק גם הוא בתוכנית שותפים, אולי לו תהייה התשובה לבעיה וביחד תוכלו לקחת את התוכנית שלכם צעד אחד קדימה לעבר העושר!