הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
תוכניות שותפים איך מתחילים

תוכנית שותפים – מה נדרש ואיך מתחילים?

כפי שאמרנו במאמרים קודמים, כל אחד יכול לעשות כסף באינטרנט ובטח שמתוכנית שותפים. אך לא כל אחד יצליח. רק אלו שישקיעו וימשיכו עד הסוף יצליחו. אך עד שנגיע לשם דרך ארוכה עוד לפנינו, איך בכלל מתחילים? מה בוחרים ואיך?

עולם השותפים מלא בנישות ונושאים שונים ממש כמו בחיים-מדיאטה ועד לקרנות בשו"ק ההון ונדל"ן.               כל אחד כמובן מתחבר לתחום אחר וכל אחד בא מרקע אחר. לכן הצעדים הראשונים חייבים לכלול בתוכן סקר של הנישות שקיימות בין כל התוכניות שותפים ובחירת נישה שבה אנו הולכים להתרכז ואותה אנו הולכים לקדם ולמכור.

איך אני בוחר נישה

בין כל רשתות השותפים הישראלים והאמריקאים ישנם אלפי נישות והתפקיד הראשוני שלך הוא לבצע סינון ובחירה של הנישה שמתאימה לך.איך תעשה את זה?

דבר ראשון לצורך התחלה יש להירשם ללפחות 2 תוכניות שותפים מתוך רשימת האתרים אשר מציעים את השרות, (הרשימה מופיעה בפרק הבא) כך תוכל לראות וללמוד את השטח והבסיס של המערכת.             המערכת של כל תוכניות השותפים זהות למעט שינוים קטנים בעיצוב.

בעמודת ה – " קמפיינים " תוכל לבצע סינון על פי סוג הפרסום, תמחור , המדינה שבה המודעה תפורסם וכמובן סינון על פי קטגוריות. בשלב זה הדבר היחיד החשוב הוא הקטגוריות, שם למעשה נוכל לראות את סוגי הפרסומים הקיימים ולבחור את הנישה שאותה אנו אוהבים.

אחזור ואומר, במידה ואתם אוהבים אופנה אל תלכו לכיוון ההשקעות למרות שבהשקעות יכול להיות שמרוויחים יותר אך אתם לא בהכרח תצליחו לקחת את זה למקום שאליו אתם רוצים, מכיוון שזה לא נושא שאתם מכירים או מתחברים אליו.

לאחר בחירת הנישה תעשו בדיקה באינטרנט, תיכנסו לאתרים ולפורומים, דפים וקבוצות בפייסבוק ותנסו לקבל מבט כללי על הנישה שלכם: 

​כמה אנשים מתעניינים בזה?

למה הם מתעניינים?

האם הם מקבלים את הפתרון שלו הם זקוקים?

כמה פעמים ביום עולה שאלה באותו הנושא?

​כמה אנשים מתעניינים בזה?

ככל שתקבלו מבט מעמיק יותר כך תוכלו גם לדעת כיצד למקסם את המודעה שלכם וכיצד להפנות אותה לאנשים שבאמת מתעניינים במוצר ושבאמת ירכשו אותו. גם אם כרגע אינכם מבינים כלום, אל לחץ אנחנו רק בהתחלה וכרגע אנו רק סורקים את האזור. בהמשך הדברים יראו הרבה יותר ברורים והרבה יותר מובנים

איך וכיצד אני יכול לפרסם את הנישה

לאחר שהכרנו את האזור ואת הנישות הקיימות וגם בחרנו לנו אחת, אנו גם נרצה לפרסם אותה לקהל הרחב.   כאן למעשה נכנסות אין ספור אפשרויות שכמובן פרוסות בפניכם.

6 דרכים לפרסום המוצרים או השירותים בנישה שלכם

1

אתר אינטרנט

כיום ניתן לפתוח אתר חינמי דרך מערכת וורדפרס או כל מערכת חינמית אחר תוך 5 דק ולהיות עם אתר אינטרנט מלא ומוכן.

אז איך למעשה אתר אינטרנט עוזר לנו בפרסום הנישה?

נניח שאנו הולכים על נישת הדיאטה. האתר כמובן יעסוק בהורדה במשקל ובסיפור האישי שלך על איך אתה הורדת במשקל ועד כמה החיים שלך השתנו עכשיו מקצה לקצה!

האתר חייב לעסוק בשינוי שאתה עברת מהסיבה הפשוטה. בשיווק דרך המכירה הטובה ביותר היא הזדהות עם הבעיה של הלקוח וההבנה של איך הוא מרגיש ואיך אתה הרגשת כשהיית במצב שלו ואיזה תהליך עברת בכדי לבצע את השינוי והכי חשוב איך אתה מרגיש עכשיו, לאחר השינוי!

(לא לשכוח להכניס את המודעה או לינק למודעה באתר)

2

דף בפייסבוק

גם דף בפייסבוק בדומה לאתר אינטרנט ניתן להקים תוך 5 דק ושוב במידה ואנו עוסקים בדיאטה והורדה במשקל כך גם הדף שלנו.זה אומר סרטוני מוטיבציה, מאמרים בנושא, ומתן פתרונות.וכמובן פרסום של המודעה שאותה אתה מקדם!

3

דף נחיתה

דף נחיתה הוא דבר מדהים ומקסים אך דורש גם מעט לימוד מעמיק על מנת שיביא את המקסימום שבו.דף נחיתה הוא אתר בעל עמוד אחד אשר מציג את הבעיה והפתרון יחד עם מקום להשארת פרטים לאלו שמעוניינים לעשות את השינוי! אל דף נחיתה ניתן להגיע בשלל דרכים, מסטטוס בפייסבוק ועד פרסומת ממומנת בגוגל.

4

ערוץ יוטיוב

תארו לכם את זה, אתם ממש באמצע התהליך של השינוי שלכם ובכל פעם שאתם מבצעים פעולה שמובילה אתכם לעבר השינוי אתם גם מעלים סרטון ליוטיוב שמראה את המאמץ שלכם! ואת הדרך הקשה שעברתם! ועד כמה אתם מאושרים על המקום שאליו הגעתם!

ואם הצופים רוצים גם להיות כמוכם הם פשוט צריכים להקליק על הלינק למטה ובשנייה אחת הם כבר יהיו בחצי הדרך לשם!

(בלינק למטה יכול להופיע קישור לדף נחיתה, עמוד פייסבוק, אתר אינטרנט או כל דבר אחר שתבחרו אשר יוביל את הלקוח לרכישה של המוצר)

5

עמוד אינסטגרם

האינסטגרם כיום תופס חלק גדול מהרשת החברתית ומתבצעות בו עסקאות רבות מידי יום ביומו, אך אם לומר את האמת אינסטגרם לא מתאים לכל נישה או לכל בנאדם. במידה ויש לכם מלא עוקבים אשר משתגעים על כל תמונה שאתם מעלים אז תוכלו לנצל זאת לטובת קידום המוצר. אני מאמין שכאשר תחשפו לכל עולם הנישות אתם תבחינו אילו מוצרים אפשר לפרסם גם באינסטגרם ואילו לא.

6

רשימת דיוור במייל

רשימת דיוור במייל הוא דבר מופלא שנוצר בעקבות הגעה של אנשים אל דף נחיתה אישי שלכם (לא של המוצר) או בעקבות הגעה שלהם לאתר האינטרנט שלכם.

איך בדיוק?  

יש לכם קוראים שחוזרים כל יום לאתר והצעתם להם את האפשרות להשאיר את כתובת המייל שלהם בכדי שיוכלו לקבל דיוור למייל בכל פעם שאתם מעלים משהו חדש וכך למעשה נוצרת רשימה של אנשים שאתם בסוג של מערכת יחסים איתם והם סומכים עליכם. ככה שביום שאתם תשלחו להם מייל עם קישור למוצר שאותו אתם מקדמים, הם יכנסו אליו וירכשו מבלי לחשוב פעמיים!

הרי אתם המלצתם על זה!

לסיכום

ישנו מגוון רחב של נושאים הניתנים לפרסום, ככל שתתחברו יותר לנושא שאותו אתם מפרסמים ככה יהיה לכם קל יותר להעביר את המסר ולשווק אותו.

חוויה אישית והזדהות עם הלקוח זה מה שמוכר!

ראינו שיש מגוון רחב של אפשרויות פרסום מאתר אינטרנט ועד אינסטגרם דיוור במייל וניתן גם להכניס פרסומות בגוגל ובאתרים.

לא נגעתי בפרסומות מכיוון שזה לא העניין כאן ולא תמיד הכי משתלם.

הבנייה של כל המערך הזה לוקחת זמן ולימוד רב!

לאלו מכם שמסרבים להוציא כסף על חומרי לימוד.

אתם גם תגיעו לשם אך זה יקח מעט יותר זמן ותצטרכו ללמוד מניסיון וטעיה.

לאלו שכן מוכנים להוציא כסף על חומרי לימוד, אתם תיחשפו לדרך הישרה והבטוחה לעבר הצלחה ותלמדו מטעויות של אנשים אחרים.

לגבי עניין הלימודים אל לחץ... הלימודים הם לנושאים התכנים, כגון קידום אתרים בעזרת מימון וקידום אתרים אורגני ואיך לרשום באופן שיווקי שמוכר.

תתכוננו זה היום הראשון שלכם בדרך לעצמאות כלכלית!