הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
כסף באינטרנט

5 גיבורים שבאמת עושים כסף באינטרנט – דוגמאות מעוררות השראה

מי הם אותם עשירים מצליחים לעשות כסף באינטרנט אשר חומקים מעינינו ואינם מופיעים בתקשרות ובאתרי החדשות כפי שאנו רגילים לראות?

כמה זמן לקח להם להתחיל לעשות כסף רציני באינטרנט?

ובאיזה גיל הם התחילו?

אני קורא להם החמישייה המנצחת.

אדם טל - מלך בכל מה שקשור לכסף באינטרנט

כיום נודע בתור משווק מספר 1 באינטרנט ונותן יעוץ לחברות ולעסקים קטנים ואפילו לאנשים פרטיים, בכל הנוגע לשיווק באינטרנט. בילדותו הוא סולק פעמים רבות מבית הספר ואפילו לא סיים תיכון. לתוכנית שותפים הוא נחשף לקראת גיל 30 לאחר שסגר את החברה שהייתה בבעלותו עם שותף. בחודשים הראשונים שלו בתוכנית שותפים הוא הרוויח בין דולר ל 100 דולר בחודש. אך לאחר חצי שנה של התמדה ולמידה הוא הצליח להגיע לסכום של 200 דולר ביום! כיום הוא מעביר קורסים אינטרנטיים בנושא ושעת פגישה אתו עולה בסביבות ה 3000 שקל!

תומר חן

כיום הוא בן 23 יזם בתחום המוביל ומיותר להגיד שגם מיליונר כבר בגיל 12 הוא גילה את רוח היזמות והרצון העז לעשות כסף. בגיל 14 השתמש בכספי הבר מצווה שלו והחל לסחור באייבי. בגיל 16 הוא כבר רכש את הדירה הראשונה שלו. מגיל קטן הוא ידע שהוא לא הולך להיות שכיר רגיל כי קשה לו עם מסגרת אז הוא החליט שהוא עושה הכול בכדי להיות עצמאי ולתלוי בעצמו. אין גיל להצלחה!

אמיר פטיטו

בן 30 והבעלים של האקדמיה לאייבי בישראל! בגיל 24 הבין שהמשכורת החודשית שלו אינה מספיקה בכדי לכסות את ההוצאות שלו ולכן החליט לעשות מהלך ולשנות את המצב. בזמן המסחר באייבי הוא פיתח שיטות חדשות למקסום תוצאות ואותן הוא מלמד באקדמיה.

צחי רוזנטל

מנכ"ל ומייסד קהילת כסף באינטרנט של עשרות אלפי ישראלים! וזכה במקום 1 בעולם בתוכנית ליצירת כסף באינטרנט! בנוסף הוא מייצר הדרכות בתחום ההתפתחות האישית והפיננסית

הסולידית או בשמה הפרטי – דורית ארטמן

הבעלים והכותב הראשי של האתר – הסולידית אשר מתעסק בהשקעות בשוק ההון וכיצד ניתן גם עם משכורת פעוטה לבנות לעצמך תיק השקעות שיניב עד שיספק לך את רמת החיים שאליה אתה מעוניין להגיע. מלבד שוק ההון יש לה גם הכנסות מן האתר שבו יש יותר מ 1000 גולשים קבועים כל יום ולדף הפייסבוק של הסולידית יש יותר מ – 6 אלף ליקים ועוקבים. בנוסף זכתה בפרס - "הבלוג הכי מעורר מחשבה" לשנת תשע"ד - מגזין טיים-אאוט תל-אביב"

לסיכום

מה שמשותף לכל החמישה שהוצגו כאן הוא דבר אחד נורא פשוט.

הם סירבו לקבל את המציאות כפי שהיא והבינו שהחיים שלהם נמצאים בידיים שלהם והם אלו שאחראים לגורל ולעתיד שלהם! כך שאם הם לא יקומו ויעשו שינוי, אף אחד אחר לא יעשה את השינוי הזה בשבילם!דבר נוסף שמשותף לכולם – אף אחד מהם לא וויתר כאשר היה לו קשה והוא לא ראה תוצאות.

הם המשיכו והמשיכו עם זה עד הסוף והמשיכו ללמוד והשקיעו והתמידו וכיום כל אחד מהם נמצא במקום שבו הוא רצה להיות.

הדבר היפה הוא שלאף אחד זה לא לקח יותר משנה שנתיים להתחיל לראות תוצאות מאוד יפות.

רצון אמתי לעשות שינוי והתמדה – אלו הם הכלים להצלחה שלך!