הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
כסף באינטרנט

כסף באינטרנט עם תוכניות שותפים: איך דברים עובדים בעולם האמיתי – דוגמאות מהשטח

אז עד עכשיו ראינו איך למצוא מוצר והיכן ניתן לשווק אותו ומהם הדברים שצריך לקחת בחשבון. השאלה היא איך לעשות כסף באינטרנט עם ההצעה הזאת?

במאמר הזה אני הולך להציג בפניכם דוגמאות מהשטח שהוצאתי ממש הרגע מדפדוף מהיר באינטרנט, זה בכדי שתבינו ותראו איך זה עובד בחיים האמתיים ועד כמה זה קל ופשוט!

פרסום אורגני בקבוצות המיועדות לפרסום בפייסבוק!

הדוגמא הכי קלאסית ויפה שיש שאפילו לא דורשת הוצאה כספית.

כסף באיטנרנט קבוצות פייסבוק

כמובן שגם לחצתי על המודעה בכדי לראות לאן הגיע. והגעתי...

כסף באינטרנט עם דף נחיתה

כסף באינטרנט - דפי נחיתה

הדבר היפה כאן הוא שהבחור שפרסם את הדף נחיתה הוא לא זה שערך והכין את הדף נחיתה, הוא רק השתמש בקישור שרשת השותפים העניקה לו!

שימו לב בין החצים השחורים למעלה תוכלו לראות את מספר המפנה של המפרסם. המספר הזה ייחודי למפרסם וכך יודעת רשת השותפים דרך איזה מפרסם הלקוח הגיע. באמצע דף הנחיתה יש לנו חלון כחול קטן והוא האפשרות היחידה שלנו. מה שהוא מציע זה שתכניסו את כתובת האימייל שלכם ותצרו לעצמכם גישה לסרטון. בעצם מה שקורה כאן הוא, שאותה החברה מרכיבה לעצמה רשימת לקוחות פוטנציאלים לרשימת דיוור, בכדי שלאחר מכן היא תפרסם את מוצריה בעזרת המייל אל אותה הרשימה. והבחור (או פחורה) שפירסם את ההצעה בינתיים מרוויח כסף באינטרנט.

סרטון וידיאו בפייסבוק

כסף באינטרנט - וידאו

הסרטון עסק בנושא של מה היא התמכרות.

שימו לב למשפט בכתוביות! "אנו ממליצים שתעינו בספר"

תוכנית שותפים ברורה, ישנו אדם אשר רשם ספר ורוצה שהוא יימכר..הוא מעלה את האפשרות בפני רשת שותפים שמעבירה זאת למפרסם. אותו המפרסם כנראה החליט להשקיע ויצר את הסרטון שבסופו הוא ממליץ על הספר!

דף / עמוד בפייסבוק

כסף באינטרנט - עמוד פייסבוק

שימו לב לכמות הלייקים שלו – 1410! זה למעשה שאומר שעל כל סטטוס שהוא מעלה יש יותר מ 400 אנשים שרואים את הסטטוס בקיר שלהם בפייסבוק, זו כמות חשיפה מאוד מכובדת! הסתכלו על הסטטוס האחרון שהוא העלה ותראו שהוא למעשה מפרסם אתר שמציע חופשות זולות בחו"ל! שוב גם כאן תוכלו לראות את מספר המפרסם שלו.

באנר

כסף באינטרנט - פירסום באנרים

בדוגמא הזו לא תפסתי את כל המסך, אך מה שהופיע שם הוא מאמר על חופשות ובסוף המאמר הופיע לו הבאנר הנחמד הזה. שלמעשה זה מיצג את שיטת התגמול CPL

​האדם שפרסם את המאמר באתר יקבל תגמול על הבאנר הפשוט הזה במידה ואנשים פשוט ירשמו אליו.

תבינו שזה פשוט שם, הוא לא צריך להמשיך להתעסק עם המאמר הזה.

כתבה

​בהמשך נכנסתי לאתר "סלונה" ונדהמתי מכמות הפרסומות שהם מתפעלים באתר שזו עוד דרך נפלאה ליצירת הכנסה, אך הדבר שאהבתי שם היה זה:

כסף באינטרנט - מאמרים

אני לא יודע עד כמה אתם מכירים את אתר סלונה, אך זה אתר לנשים שבו יש להן את האפשרות לכתוב מה שהן רוצות ועל מה שבה להן..הבחורה החמודה הזו החליטה לקחת את זה צעד אחד קדימה ורשמה מאמר שמסביר מדוע צריך להעסיק חברת ניקיון לבית ולמשרד! כמובן שהיא לא שכחה לשים לינק עם המספר מפנה שלה במאמר!

לסיכום

האינטרנט מלא בהזדמנויות ואין סוף אפשרויות.

עם מעט חשיבה יצירתית ניתן לפרסם היכן שרוצים מה שרוצים. הדבר היפה הוא שתמיד יהיה גם מי שיקנה, ככה שלא משנה מה המוצר שלכם. מה שמשנה הוא היצירתיות והרצון שלכם למכור את אותו המוצר ולהצליח! אתם יכולים לפרסם בפייסבוק ואתם יכולים לפתוח אתר, אוו שפשוט תרשמו מאמרים קצרים באתרים ובלוגים של אנשים אחרים, זו גם אחלה דרך להתחיל!

אני מקווה שקבלתם השראה מהמאמר והתחלתם להבין איך הדברים היפים האלו באמת עובדים!