הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
שיווק שותפים ללא אתר

3 צעדים ראשונים בשיווק שותפים שיהפכו אותך לכריש אינטרנט ללא אתר, קשרים וידע טכני

אז לאחר התלבטויות רבות החלטת שאתה מעוניין להתחיל לייצר הכנסה נוספת על ידי יזמות אינטרנט ושיתוף פעולה עם תוכנית שותפים,מזל טוב!                                                                                                                      אתה כבר בדרך הנכונה ליצירת רווחים ועצמאות כלכלית.
יש מה ללמוד - גם אם אין לך היום אתר, קשרים או ידע טכני, הכל נמצא רק צריך להתאמץ וליישם.

 במאמר זה נעבור על השלבים שבעזרתם תתחיל לייצר לעצמך רווח כלכלי!

1

בחירת נישה / קטגוריה

​בעולם השותפים קיימות נישות רבות, ברובן אנו גם נתקלים ביום יום.                                                     כגון – רכב , לימודים, אופנה, מערכות יחסים , דירות, ספורט, סרטים ועוד...                                               כאשר תירשמו לרשת שותפים תפתח בפניכם האפשרות לבחור נישה מהמגוון הרחב שהרשת מציעה. עברו על הרשימה בנחת ותרשמו לעצמכם במחברת בצד את הנישות שאליהם אתם מתחברים.

יכול להיות גם מצב שבו תתחברו רק לאחת מבין כל הקטגוריות ויכול להיות שלא תתחברו לאף קטגוריה, במקרה כזה פשוט חפשו רשת שותפים אחרת. אולי שם תמצאו נישה שאתם אוהבים.

בחנו את הנישות שבחרתם ובדקו עד כמה הידע שלכם רחב בכל נישה. בנוסף תפתחו גוגל וערכו חיפוש כולל, נטו בשביל לקבל רקע מקיף על כל קטגוריה.

כך תוכלו לדעת עד כמה אתם באמת מתחברים אל אותה הנישה ועד כמה אתם מבינים בה. בשלב הזה הרשימה כבר תצטמצם מעצמה, אם לא זה גם בסדר. ועכשיו תוכלו לעבור לשלב הבא שהוא למעשה השלב היותר מעשי

2

בחירת מוצר לפרסום

תחת כל נישה שבחרתם ישנם מספר רב של מוצרים ומספר רב יותר של פרסומות שאותם תוכלו לשווק ברחבי האינטרנט. היכנסו לרשת השותפים שבה אתם רשומים ובחרו את הנישה שלכם.

לדוגמא – אופנה וביגוד. מיד תעלה לכם רשימה של כל הפרסומות (מוצרים) שהרשת מחזיקה תחת נישה זאת. עברו על הפרסומות ובדקו מה הם התנאים של כל אחת ואחת מהן. עם אילו תוכניות תגמול הן עובדות ואילו סוגי מודעות יש להם וכמובן באיזה דרך הם מאשרים לכם לפרסם.

לדוגמא. אופנה וביגוד– O&H

תוכנית תגמול – CPL, CPS

סוגי מודעות – באנר רחב , קישור אישי ניתן לפרסם – פייסבוק , אתר אינטרנט, בלוג.

אין לפרסם – רשימת דיוור , דף נחיתה, פורומים.

כך תוכלו לדעת מה האפשרויות שלכם עם כל מוצר ולתכנן את הדרך שבו תשווקו אותו. השבו בין המוצרים והחליטו על המוצר שאותו אתם רוצים לקדם.

במידה ויש לכם יותר מאחד, חשוב שהם יהיו מאותה הקטגוריה או לפחות מקטגוריות שיכולות להתחבר אחת עם השנייה.

לדוגמא – "מחשבים ואינטרנט" בשילוב של – "משחקים". זאת מכיוון שאם תפרסמו באותו האתר גם מוצר של אופנה וביגוד ולידו מחשבים ואינטרנט זה יצור בלבול וחוסר סדר אצל הלקוח ורוב הסיכויים שלבסוף הוא יצא מהאתר מבלי לרכוש או להירשם למוצר שלכם.

3

בחירת דרך פרסום שאפשר להצליח בה בקלות (גם ללא אתר)

בחרתם נישה ובחרתם כבר מוצר וקבלתם גם ידע מעט מקיף על איך כל העסק עבוד.

עכשיו הגיע הזמן לצאת לשטח ולבחור את הדרך שבה אתם מעוניינים לפרסם את המוצר!

במידה ואתה כבר בעלים של בלוג או אתר אינטרנט, זה הזמן להתחיל להרוויח ממנו כסף! במידה ואין ברשותך בלוג או אתר אז זה הזמן לפתוח אחד! על ידי חיפוש פשוט באינטרנט של צמד המילים "פתיחת אתר אינטרנט בחינם"תקבלו מספר רב של תוצאות אשר יציגו בפניכם פלטפורמות לבניית אתרים בחינם. מוורדפרס וגומלה ועד לאתרים לא ידועים שנותנים את השרות.

מלבד אתר ובלוג ישנן עוד דרכים לשיווק המוצר שבחרתם.

פייסבוק – פרסום המוצר בפרופיל האישי שלכם, או הדרך העדיפה יותר. פתיחת דף בפייסבוק שיציג את המוצר וכל מה שקשור אליו, כגון כתבות והסברים וסרטונים שימחישו לגולשים מהו בעצם המוצר ומדוע הם צריכים אותו.

פורומים – עוד דרך מעולה לשיווק היא דרך פורומים שעוסקים בנושא, מצאו קהילה אשר מתעסקת בנושאי המוצר שלכם והתחילו להיות פעילים בפורם במהרה תבינו איך ניתן לשווק שם את המוצר שלכם ואיך לקחת אותו צעד קדימה.

דפי נחיתה – יצירת דף נחיתה הוא שרות שחלק מהחברות נותנות בחינם לזמן מוגבל וחלקן דורשות תשלום באופן מידי. הרעיון של דף נחיתה הוא להציג את הרעיון בכמה מילים פשוטות יחד עם רקע מזמין ואפשרות להשארת פרטיים להתקשרות. (לעיתים יש גם דפי נחיתה עם סרטונים בתוכם )

דיוור במייל – רשימת אנשי קשר באימייל לרוב מורכבת מאנשי משפחה וחברים קרובים, כן אתם יכולים לשלוח להם מיילים בנושא, השאלה היא עד כמה הם מתחברים למוצר ששלחתם.

מלבד חברים ומשפחה ישנם מספר אפשרויות ליצור לעצמכם רשימה של אנשים אשר מעוניינים במוצר שאותו אתם מפרסמים, ניתן להרכיב רשימה כזאת בעזרת – דף נחיתה.

מודעות בגוגל – גוגל אדסנס נותנת לנו את האפשרות להכין מודעה (פרסומת ) ולהחליט כמה אנו מוכנים לשלם עליה והיכן אנו רוצים שהיא תפורסם, באתרי אינטרנט שעוסקים בנושא או באפליקציות. בשיטה הזו חשוב לעשות חישוב של הוצאות מול הכנסות ולראות שהעסקה באמת כדאית לכם.

לסיכום

כמו שראינו עד עכשיו , העניין הוא מאוד פשוט.

אנו צריכים לבחור קטגוריה שאנחנו אוהבים עם מוצר שאליו אנו מתחברים ולפרסם אותו במקומות המתאימים אשר באמת יכניסו לנו כסף.

במידה וכבר יש לכם אתר פעיל עם זרימה של 300+ אנשים יהיה לכם הרבה יותר קל להתחיל.

במידה ולא, זה בסדר אף פעם לא מאוחר להתחיל הכול עניין של רצון להצליח יחד עם התמדה ולימוד בלתי פוסק של השוק ושל טכניקות חדשות לפרסום.