הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
תוכניות שותפים

איך לבחור תוכנית שותפים שתעביר לך כסף לבנק כל חודש?

שיינה איינגאר הרצתה ב TED על אומנות הבחירה. מבין כל ההרצאה המדהימה, היה שם משפט אחד שתפס לי את האוזן.

Ted -שיינה איינגאר ב

בחירה קשורה לזהות שלכם לא פחות מאשר לזהות של המוצר. שלבו את זה עם ההנחה שיותר אפשרויות זה תמיד יותר טוב".

כפי שראינו ישנו מגוון רחב של תוכניות שותפים ועשרות אלפים של קטגוריות, במבט ראשון בקלות אפשר ללכת לאיבוד ולהתבלבל בין מה שאתה אוהב ונמשך אליו לבין מה שנראה לך טוב. אז לפני שאתם הולכים לאיבוד, תעצרו לשנייה אחת ותחשבו על המשפט שמוזכר למעלה.

עליכם להזדהות עם המוצר שאתם בוחרים, כך תוכלו להגיע לאנשים אשר מזדהים גם הם עם המוצר."יותר אפשרויות זה תמיד יותר טוב" עצם העובדה שיש לנו כל כך הרבה אפשרויות בחירה היא מדהימה, למעשה זה אומר שאין סיכוי שלא נמצא את המוצר שאליו אנו מתחברים, המוצר שאותו אנחנו אוהבים, המוצר ששינה לנו את החיים וישנה לאנשים אחרים.

אז איך בעצם אנחנו בוחרים תוכנית שותפים?

ניתן לסנן תוכניות שותפים על פי שיטת השלילה. אתם אנשים של טיולים? אז אין לכם למה להיכנס לאתר שמציע ברובו אופנה ואוכל או ביטוחים ומשכנתאות. בכל אתר שאליו תיכנסו שמציע מגוון רחב של תוכניות שותפים במבט מהיר בתחום הקטגוריות כבר תוכלו להבין אם יש שם את הנישה שלכם או שלא. לכן אין מה לעבור על כל קטגוריה וקטגוריה ולנסות בכל זאת למצוא מוצר שאולי אתם תתחברו אליו.

בעיקרון הפשוט כל תוכניות השותפים מציעות את אותו הדבר, כסף תמורת תוצאה. לכן אם אתם אנשים של טיולים ואתר "סקינדו" לדוגמא מציע תוכנית שותפים של טיסות ומלונות וגם אתר "WESELL" מציע תוכנית שותפים של טיסות ומלונות. כל שנשאר לכם לעשות הוא השוואה בין השניים מי מציע יותר ועל מה? האם אתר סקינדו מציע תשלום על פר לחיצה על מודעה או שהוא מציע תשלום על הרשמה מלאה? וכן ההפך עם האתר שמולו אתם משווים.

ביסודו של דבר הכול תלוי בכיוון שאליו אתם הולכים. אם אתם יודעים שאתם יכולים להביא כמות של אנשים שרק ילחצו על המודעה אבל לא בהכרח ירשמו, אז עדיף לכם ללכת על תוכנית שותפים שזו דרך התגמול שלה. כמובן שבמידה ואתם יודעים שאתם יכולים להביא כמות של אנשים שגם ימלאו את הפרטים אז עדיף ללכת על תוכנית שותפים שמתגמלת על "לידים".

ההשוואה בין תוכניות השותפים היא פשוטה. מה אתם רוצים. מה אתם יכולים להשיג כרגע. ומה התוכנית מציעה. ברגע שיש לכם את שלושתם אתם מסודרים ויכולים להתחיל לרוץ על דף פייסבוק אתר אינטרנט וכדומה. כמובן שיש לקחת בחשבון שדף פייסבוק ואתר אינטרנט או כל דרך פרסום אחרת הוא דבר שמתחילים איתו מ – 0 וגדלים עם הזמן.

לכן העצה שלי היא כזאת. לאחר בחירת הנישה, תפתחו אתר או דף פייסבוק שיעסוק בנושא וחכו שבועיים שלוש עם פרסום המודעה, ככה תוכלו לצבור לעצמכם מוניטין של דף אמין שלא רק מנסה למכור ולדחוף. כמובן שאם מצאתם דרך אחרת שהיא יותר מהירה ובטוחה, לכו על זה. במקסימום "ניסוי וטעיה" מכל טעות לומדים משהו חדש.