הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
רשתות שותפים

10 רשתות שותפים מומלצות בארץ ובעולם

באתר שהוא רשת שותפים אפשר למצוא מאגר מגוון של מוצרים ושירותים שאפשר לשווק אותם ולהרוויח עליהם כסף. ישנם המון רשתות שותפים גם בארץ וגם בחו"ל.
וויסל, קליקאון וסקינדו הן רשתות שותפים מומלצות למתחילים (אך מיועדות גם למתקדמים). במאמר הזה נציג לכם 10 תוכניות שותפים שבעינינו הכי מומלצות גם למתחילים וגם למתקדמים!

רשתות שותפים בישראל

Zipy

תכנית שותפים זיפי

רשת שותפים חדשה יחסית שעובדת בשוק מאוד רווחי - מכירת מוצרים פיזיים דרך חנויות ענק (אמזון, איביי, אליאקספרס). שיטת תגמול פשוטה - CPA של 5% לכל מוצר הנרכש דרך שותף

סקינדו

באוויר משנת – 2006 . בין תוכניות השותפים הראשונות שהוקמו בישראל.שיטת תמחור – CPA, CPC, CPL, CPT, CPM, CPS

 Wesell

באוויר משנת 2005 . בין תוכניות השותפים הגדולות ביותר בישראל.שיטת תמחור – CPA, CPC, CPL, CPT, CPM, CPS

leadim4u

נותנים מענק הצטרפות בגובהה של 25000 אלף שקל, (לא לקפוץ מאושר זה לא בדיוק ככה)מציעה קמפיינים גם מישראל וגם מארה"ב.שיטת תמחור – CPC, CPL, CPT, CPM

click on

באוויר משנת 2009 , עיצוב חדשני קליל ופשוט, מאוד קל לעבוד איתם.שיטת תמחור – CPA, CPC, CPL, CPT, CPM, CPS

live city

אתר לבניית אתרי אינטרנט עם תוכנית שותפים מאוד מתגמלת על כל אדם שירשם דרכם.שיטת תמחור - CPS

affiligo

אפיליגו הוא אינדקס תוכניות שותפים אשר מרכז בתוכו את כל האתרים ההישראלים ולא מעט גם אמריקאים אשר עובדים בצורת תוכנית שותפים. בנוסף ישנו הסבר מקיף באתר כיצד לקדם את התוכניות שותפים המוצעות.

פה לאוזן

תוכנית שותפים מעט שונה ממה שהכרנו עד עכשיו. מלבד הפרסום אונליין רוב הפרסום עובר דרך דיבור עם אנשים ביום יום וחשיפתם למוצרים שנמצאים באתר, במידה ויש התעניינות מהצד השני, יש לקחת את השם המלא שלו מספר טלפון ומייל ולהזין באתר.שיטת תמחור – פר ליד.

רשתות שותפים עולמיות

Clickbank

​אתר תוכנית השותפים למוצרי אינטרנט הגדול ביותר בעולם, האתר מרכז בתוכו עשרות אלפים של מוצרי ידע ואינטרנט.שיטת תגמול – CPA, CPS

Paidonresults

רשת השותפים הבריטית הגדולה ביותר! מציעה גם 5% עמלה על הכנסות ממצורפים ישיריםשיטת תגמול – CPL , CPA, CPS

Market Health

מציע מגוון רחב של תכניות שותפים בתחום הפרא-רפואה והאסתטיקה ונותן 40$ עמלה על כל מכירה שתתבצע דרכיכם! בנוסף על כל מוצר תקבלו דף נחיתה מותאם.שיטת תגמול – CPA

סוד קטן

עד עכשיו הכרנו רק אתרים אשר מאחסנים בתוכם חברות או מוצרים שמעוניניים באנשים שיפרסמו אותם...

במילים אחרות אתרים שמאחסנים תוכניות שותפים.

אך אם אני אגיד לכם שמלבד החברות שתמצאו באתרים האלו...יש באפשרותכם למצוא באופן עצמאי עוד אלפי חברות ישראליות ואמריקאיות אשר להן תוכנית שותפים פרטית עם תוכנית תגמולים מעט יותר משתלמת?

ניקח לדוגמא את איסתא... חברת התעופה והמלונאות. אתם לא תראו את השם שלה באף אתר של תוכנית שותפים...אך אם נרשום בגוגל את צמד המילים – "איסתא תוכנית שותפים"התוצאה הראשונה שתופיע לנו תוביל אותנו ישירות לתוכנית השותפים העצמאית של איסתא.

ולא רק עם איסתא זה עובד..

אומנם לא לכל אתר או חברה בישראל יש תוכנית שותפים אך לרובם הגדול יש.

בפעם הבאה כשאתם גולשים באינטרנט ונתקלתם באתר כזה או אחר שמציע שרות מסוים או מוכר משהו..פשוט רדו למטה למטה ותסתכלו ליד האודות וצור קשר אם מופיע צמד המילים"תוכנית שותפים" אתם תופתעו לגלות כמה אתרים כאלו יש.ו

עוד סוד קטן...גם אם צמד המילים לא מופיע שם וזה אתר שממש אבל ממש בא לכם לקדם ואתם יודעים שתצליחו למכור את המוצר שלו!

פשוט כנסו לצור קשר ושלחו לה מייל. שבו אתם מבקשים לבצע עימם תוכנית שותפים!                     מעטים הם אלו שיענו לכם בשלילה!

לסיכום

פרסומות רגילות OUT תוכנית שותפים IN!

כפי שראינו ישנו מגוון רחב של אתרים אשר מציעים תוכניות שותפים חלקם בעברית חלקם באנגלית אך כולם עובדים על אותו העיקרון!

אני המוצר ומה שיש לי להגיד עליו, תעשו את זה נכון ומתוך חיבור אמתי למוצר ואתם תעופו! תעשו את זה מתוך רצון של נטו להרוויח וייקח לכם מעט זמן כי תרצה או לא תרצה אם בחיים לא התעסקת בביטוח חיים איך אתה מצפה למכור אותו?

תעברו על האתרים תראו את הקמפיינים שהם מציעים תערכו חיפוש מקיף ברשת על אותו המוצר שאותו אתם אוהבים ורוצים לפרסם ופשוט תתחילו.

יש לשים לב שחלק מתוכניות השותפים לא מאשרים שותפים באופן מידי. גם ישנם כאלה שדורשים קודם לראות אתר שעובד ורץ ורק אז הם מאשרים! במידה ונתקלתם בתוכנית שותפים כזו אל ייאוש תעברו לאחת אחרת כאשר תהיו על הגל פשוט תחזרו לשנייה, ויש סיכוי גדול שכשתהיו על הגל אתם לא תרצו לחזור לחברה הקודמת, אז לקחת את הכול בפרופורציה ועם שיקול דעת.