הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
תוכניות שותפים למתחילים

[תוכניות שותפים למתחילים] 10 עצות שיובילו אותך להצלחה בעולם שיווק שותפים

יש ריח שונה באוויר.. הרגשה מעט שונה, שילוב מסקרן של התרגשות עצומה ביחד עם פחד מהלא נודע..ההרגשה שאוחזת אותך בכל פעם שמתחילים שלב חדש בחיים או לוקחים עבודה חדשה או מחליטים לעבוד על פרויקט חדש, משהו שאף פעם לא ניסתם בעבר..בכדי להמתיק ולהעצים את תחושת ההתרגשות שבכם ולמזער את תחושת הפחד לאפסית

הכנו לכם 10 עצות לכל מי שרוצה להתחיל ולהרוויח עם שיווק שותפים!

אז קחו כיסא התיישבו בנוח ובואו נתחיל!

1. תוכנית שותפים - מה זה, למה כמה?

בעולם הפרסום והמכירה הדבר החשוב ביותר הוא כמות החשיפות והרכישות שאתה מקבל בתמורה לסכום הכסף שהוצאת על פרסום שנודע להביא לך לקוחות אשר ירכשו את המוצרים. 

2. לבחור רשת שותפים אמינה

אז עם מי אנחנו הולכים לעבוד?                                                                                                                           מה הרשת שותפים מציעה לי בתמורה לכך שאפרסם דרכם?                                                                              האם יש רשת שותפים אחת שעדיפה על אחרת?

​3. לבחור הצעה בקפידה

בחירת המוצר או המותג שאותו אנו רוצים לפרסם הוא הליך נורא חשוב. מכיוון שהוא יקבע את ההצלחה שלכם בהמשך ואת ההשקעה שלכם בקידום שלו. כאשר אנו נגשים לחלונית המפרסמים ואין אנחנו רק רוצים לבחור כבר מוצר ולפתוח עליו אתר אינטרנט או בלוג או דף ולהתחיל לכתוב ואין זהו בטוח כולם יקנו את זה!

4. לא להתפתות בתשלום גבוה-- להתחיל בקטן

"כסף יעוור עיניי חכמים" משפט שכולנו שמענו מגיל קטן אך מעולם לא באמת הפנמנו אותו...כמה פעמיים במהלך החיים ויתרתם על רכישה של פריט מסוים כי הוא היה יקר מידי? כמה פעמים רכשתם פריט מסוים למרות שהוא היה ממש יקר!

5. בחירת המוצר בעל מודל המכירה שמתאים לך

לאחר שהכרנו את הרשתות שותפים ובחנו גם את מגוון הקטגוריות הרחב אשר הן מציעות ולמדנו להבדיל בן מוצר כדאי לפרסום לבין מוצר שאינו כדאי, נשאלת השאלה הבאה –איך שיטת התגמול יכולה להשפיע על קבלת ההחלטה שלי?

6.מהו פרסום ממומן ואיך הוא עובד?

בכל יום אנו נתקלים בפרסומות, בין אם ברחבי האינטרנט או כאשר אנו מסתכלים על העיתון או פותחים טלוויזיה ואפילו כשאנחנו נוסעים בכביש, אנחנו מוקפים בפרסומות עשרות אלפי חברות שמנסות גם הן לקחת חלק במשחק ולגרוף לעצמן נתח יפה משוק הלקוחות.

7. לא להתייאש – רומא לא נבנתה ביום אחד!

הייאוש הוא האויב הגדול ביותר של האדם. לא פעם ולא פעמיים ההצלחה חמקה מידיו של האדם מכיוון שהתייאש באמצע והחליט להפסיק באמצע התהליך.

8. בדיקת כדאיות הצעה

כאשר אנו מקבלים הצעה, באופן טבעי אנו נסתכל דבר ראשון על המחיר ועל כמה אנחנו הולכים לשלם על התענוג הזה. אך הרבה מן הפעמיים אנו יכולים גם לטעות ולרכוש דבר מה שאנו לא באמת זקוקים לו או שהוא אפילו יכול רק להזיק ולעקב אותנו.

9. ללמוד ממי שכבר עשה

הדרך הטובה ביותר ללימוד היא ללמוד מאדם שכבר ביצע זאת לפניכם וגם הגיע לתוצאות!                       למעשה ללמוד את הפרקטיקה ולא רק את התאוריה. כך תוכלו גם "להעתיק" ולא זאת לא מילה גסה, את השלבים שאותו אדם ביצע ואת אופן הפעולה שלו וכך להתחיל להניע את עצמכם כמה צעדים קדימה!

10. לעקוב אחרי ביצועים

מי מאתנו לא היה רוצה להשקיע פעם אחת וליהנות מהתוצאות לכל החיים? אני מאמין שכולנו. וכן יש דבר כזה זה נקרא הכנסה פאסיבית, אך נכון לרגע אנחנו עדיין לא שם.                                                                               בכדי שנגיע למצב שבו אנו נהנים מהכנסות קבועות ללא צורך בתחזוקה יומית אנו חייבים לבצע בדיקות שבועיות על המהלכים שלנו ועל דרך ההתקדמות שלנו.

Leave a Comment: