הכל על תוכניות שותפים
אהבת את הפוסט? שתף/י עם חבריך!
הכנסות פסיביות

האם תוכניות שותפים מביאות להכנסות פסיביות

הכנסות פאסיביות... מילה מדהימה עם משמעות רבת עוצמה.

הכנסה פאסיבית למעשה מתארת השקעה שמייצרת הכנסה שחוזרת על עצמה כל חודש ללא שום התערבות מצד הבעלים / המשקיע.

הדרך לחופש כלכלי אומר דבר כזה – כיום אתה הולך לעבוד בכדי להרוויח כסף שבאמצעותו אתה תממן את ההוצאות החודשיות שלך. למעשה אם ההוצאות החודשיות שלך עומדות על – 5000 שקלים כל חודש אתה צריך להגיע לסך הכנסות פאסיביות של 5500 שקלים בכל חודש ואז למעשה אתה לא תהייה מחויב למקום עבודה שלך, מכיוון שההוצאות שלך משולמות וכך גם הבזבוזים שלך, אז מדוע שתמשיך ללכת לעבוד?

זה נקרא חופש כלכלי וזה מה שהכנסה פאסיבית מביאה עמה. הכנסה פאסיבית קונה לך בחזרה את הזמן שלך שעד עכשיו נמכר למעסיק תמורת כסף.

בעולם תוכניות השותפים העניין הוא מעט שונה, כך זה לפחות בהתחלה. וניתן יותר להגדיר זאת בתור עצמאות כלכלית, מכיוון שאנו אחראים להכנסה החודשית שלנו.כאשר אנו רק מתחילים להיכנס לעולם – השותפים, בהתחלה אנו בונים את הבסיס ולאחר מכן בונים את הרשת וגם כשזה כבר רץ, עדיין אנחנו עוקבים אחר ההתקדמות ובודקים עוד דרכים לשיפור ושימור הלקוחות שכבר קיימים. לכן נורא קשה להכניס את המושג תוכנית שותפים תחת – הכנסה פאסיבית. גם כאן אנו משקיעים זמן ומאמץ ואפילו כסף ושעות עבודה על מנת שהמערכת תרוץ.

כן זה הרבה יותר מתגמל מעבודה רגילה אך זה עדיין לא הכנסה פאסיבית. זה כן יהפוך להכנסה פאסיבית ברגע שזה ירוץ ושאני אומר ירוץ אני מתכוון להכנסות של 10000 דולר בחודש ואפילו יותר. כאשר זה קורה, מה שתוכלו לעשות בעצם זה להעסיק עובד או עובדים שידאגו בשבילכם שהמערכת שבניתם תמשיך לעבוד. ותגידו לי אתם, לוותר על 2000 דולר בחודש בכדי להרוויח 8000 דולר מבלי שעשיתם דבר..אתם כבר לא תצטרכו לדאוג רק לשבת וליהנות מהכסף שממשיך לזרום כל חודש. וכאן למעשה אנו הופכים את תוכנית השותפים להכנסה פאסיבית!

לסיכום

​ישנם שלושה מוסגים שנשמעים אותו הדבר אך שונים במהותם.

עצמאות כלכלית – אתה הוא זה ששולט בסך ההכנסות החודשיות שלך על יד הפעולות שלך.

הכנסה פאסיבית – השקעה חד פעמית שמייצרת הכנסה שחוזרת על עצמה.

חופש כלכלי – אינך צריך לעבוד יותר בחיים כי הכסף פשוט עובד בשבילך!

כאשר רק נכנסים לעולם הזה, שהוא עולם חדש לגמרי שעד עכשיו הוא מוסתר מעיניכם חלק מהדברים יכולים להישמע לכם מוזרים הזויים ואפילו לא הגיוניים.

הדבר היפה הוא שברגע שנכנסתם והתחלתם להבין כיצד הדברים עובדים, הדרך משכיר פשוט לעצמאי כלכלית הופכת להיות הרבה יותר ראליטי מאיי פעם ואפילו נדרשת! ומשם להכנסה פאסיבית זה כבר לגמרי שטויות, אתם בתוך העולם אתם בשטח, הזדמנויות יצוצו לכם מתחת לאף בכל יום ואתם צריכים להיות מוכנים לקחת אותם!

והחופש הכלכלי, זה דורש התנהלות נכונה והרבה סבלנות...אך הדרך רצופה תענוגות!